Jyotisa Shastra – 100 ବର୍ଷ ପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ ଅସୀମ କୃପାରୁ ଏହି 6 ଟି ରାଶି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କୋଟିପତି

0

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖୁସୀ ପୁଣିଥରେ ଫେରିଆସୁଛି । କୁହାଯାଏ କି ଆଜିର ଦିନରେ ଶନିଦେବଙ୍କର ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରାଗଲେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଶନିଦେବ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର କର୍ମର ଆଧାରରେ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଶନିଦଷା ରହିଛି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଶନିଦେବଙ୍କ ପାଖରେ ଶନି ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତା ସମୟ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖାସ୍ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଘର ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କର ସୁଖ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖୁସୀ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ଜମିବାଡିରୁ ପଇସା ମିଳାବାର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ବନୁଛି ।ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଆବିବାହିତ ରହିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହର ଯୋଗ ବନୁଛି ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଦି ହେବ .

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କୌଣସି ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ କେହି ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଶନିଦେବଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏତିକି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ କି ଆପଣ ଭାବାତ୍ମକ ରୂପରେ ଜବାବି କମଜୋର ପଡିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ସନ୍ତୁଳିତ ବନେଇକି ଚାଲିବେ । ଦେଖିବେ ଆପଣ ମାନସିକ ରୂପରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଖୁସୀ ଖବର ପାଇ ପାରନ୍ତି ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କୌଣସି କେସରେ ଫସି ରହିଥିଲେ ଆପଣଙ୍କର ହିଁ ଜିତ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ମହିଳା ଓ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ମାନେ ନିଜ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ଶନିଦେବଙ୍କର ଆସୀମ କୃପା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ରହିଛି , ତେଣୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବାଧା ବିଘ୍ନ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ , ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିଛନ୍ତି । ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ହେଉଛନ୍ତି ତୁଳା ରାଶି , କନ୍ୟା ରାଶି , ସିଂହ ରାଶି , ମକର ରାଶି , ମିଥୁନ ରାଶି ଏବଂ ମେଷ ରାଶି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।