୮ ବର୍ଷର ପୁଅ କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମାଆ ଫେରାର ଝୁରୁଛି ସ୍ୱାମୀ.. ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଏପରି ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2013 ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହିତ ପଳାଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଏକ 8 ବର୍ଷର ସନ୍ତାନ ଅଛି। ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏପରି କିଛି ହେବ ବୋଲି କେବେ ଭାବିନଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପଳାୟନ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଯୁବକ ସହିତ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ, 18 ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ 16 ବର୍ଷର ଝିଅ ସେହିଭଳି ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିବାର। ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେଇ ପଳାୟନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଯୁବକ ଜଣକ ଏହା ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ ସେ ଯେଉଁଆଡ଼େ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ସେ ଯଦି ଯାଇଛନ୍ତି ନିଜ ଇଚ୍ଛାନୁସାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ଅଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ସେ ଯେଉଁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି ସେ ଖୁସି ହେବା ଉଚିତ୍।

ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ ଶେଷରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଯିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ କିଏ ଏପରି କଥା କହୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଧାର କାର୍ଡରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ କାଟି ଦେବା କଥା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ କେବଳ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିଦିଅ ଏହା ନିଜେ ହେବ ଏବଂ ଯିବାର ସମୟ ଦୁହେଁ ସମାନ ଭାବରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଏହିପରି କିଛି କାହା ହୃଦୟ ସହିତ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ, ଲୋକମାନେ ଭିତରୁ ଭାଙ୍ଗି ଯାଆନ୍ତି, ସେପରି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment