ମହା ଖୁଲାସା ! ଅଧଘଣ୍ଟା କଥା ହେଲା ପରେ କହିଲା ବହୁତ କିଛି ହୋଇଯାଇଛି, ଆଉ କହି ପାରିବି କି ନାହିଁ ଜାଣିନି… ରଶ୍ମିକା ଙ୍କ maa ଏ ନେଇ କଣ କହୁଛନ୍ତି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଖବର ସହିତ ଅଙ୍ଗାଗୀ ଭାବରେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଦିନକୁ ଦିନ ଆମେ ଓଡିଶାରେ ଚୋରି, ଡକାୟତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅପରାଧ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି।ଏସବୁ ଘଟଣା ବ୍ୟତୀତ ଯୁବପିଢି ମାନେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଅନେକ ଅପରାଧ ଘଟୁଛି। ଏହିପରି ଘଟଣା ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖାଯାଉଛି। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ଆଉ ଏକ ପ୍ରକାର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ଜଣେ ଓଡିଆ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରଶ୍ମୀ ନାମକ ଜଣେ ଓଡିଆ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ସେ ଗାଁରୁ ସହରକୁ ଆସି କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ସେ ଚାକିରୀରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସିରିଏଲ ଦେଖିଲେ। ସେ ସିରିଏଲ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଆଗକୁ ଅନେକ ସିରିଏଲ ପ୍ରାଜେଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥିଲା। ତାଙ୍କ ମାଆ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ସେ ତରଙ୍ଗ ରେ ଏକ ନୂଆ ସିରିଏଲ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମାଆକୁ କହିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ କୋଲ କାଟି ଦେଇଥିଲେ।

ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲେ ଏବଂ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନାମ ସନ୍ତୋଶ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ କରିଥିଲେ ଯାହା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୋଟ ଲେଖିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, “ମା, ବାପା, ମୁଁ ଭୂଲ ମାଗୁଛି। ମୁଁ ଜଣେ ଝିଅ ଭଲ ନୁହେଁ, ମୁଁ କେବଳ ଖରାପ ଝିଅ ଏବଂ ମୁଁ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିପାରିଲି ନାହିଁ। ସେହିଭଳି ସେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ହେଲେ ତାଙ୍କର ମାଆ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ବାଡେଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଝିଅ ଏପଟେ ସେ କାହାକୁ ଦୋଷ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟୁଛି। ଏସବୁକୁ ଦେଖି ଆଜିର ଯୁବକମାନେ ଭଲ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଠିକ୍ ସେହିପରି ଭାବରେ, ଲୋକଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ଏପରି ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହଁ କାରଣ ତୁମେ ଭୁଲ୍ କରି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛ। ଏହା ତୁମ ପିତାମାତା ଏବଂ ସମାଜ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ, ତେଣୁ ଦୟାକରି ଏହା କର ନାହିଁ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଖୁବ ଜୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment