Vashikaran odia – ଭାଉଜ କୁ ପଟେଇବା ବଶୀକରଣ ମନ୍ତ୍ର, ସେ ନାରୀ ତୁମ ପାଇଁ ସବୁ କିଛି ଦେଇଦେବ ୧୦୦% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି

0

ଆସନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ଏହି ଲେଖାରେ ଜାଣିବା କିପରି ଭାବରେ ଆପଣ ଦୁଦୁରା ପତ୍ର ଦ୍ବାରା ନାରୀ ମୋହିନୀ ବଶିକରଣ କରିବେ। ଯାହାକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଆପଣ କେଉଁ ବି ଝିଅ ବା ବିବାହିତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ନିଜ ବଶରେ କରି ପାରିବେ।ଅନେକ ସମୟରେ ଆମେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ପୁଅ କିମ୍ବା ଝିଅକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ୍ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଉ କିନ୍ତୁ ନ ପାଇବା କାରଣରୁ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଉପାୟ କଥା ଭାବି ଥାଉ। ଯେମିତି ହେଲେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାର ବା ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଉ।କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ ଏହା ସଫଳ ହୁଏ ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ଏହା ହୋଇ ନଥାଏ।

ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇବୁ ଯେ କିଭଳି ଭାବରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ବା ପୁଅକୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରାଇବେ ଓ ତାକୁ ନିଜ ବଶରେ କରି ପାରିବେ। ତେବେ ଯଦି ଆପଣ ସେମିତି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ରାତିରେ ଏହି ଉପାୟ କୁ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଏହା ହେଉଛି ମହା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବଶୀ କରଣ ବିଧି ବା ଉପାୟ। ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ପଟାଇ ପାରିବେ।ଆଉ ସେହି ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ବିନା ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବି ରହି ପାରିବ ନାହିଁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉପାୟ ବିଷୟରେ। ଏହାକୁ ଆପଣ କିପରି କରିବେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ।

ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ –

ଗୋଟିଏ ଦୁଦୁରା ପତ୍ର, ନାଲି ସିନ୍ଦୂର,ଦୁଇଟି ଲବଙ୍ଗ, ରକ୍ଷା ସୂତ୍ର ଏବଂ କଳା ମାର୍କର

ବଶିକରଣ ର ବିଧି- ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଦୁରା ପତ୍ର ରେ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଝିଅର ନାମ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତାପରେ ତା ତଳକୁ + ଚିହ୍ନ କରି ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବାକୁ ହେବ। ତାପରେ ଏହି ପତ୍ର ଉପରେ ଭଲ ଭାବରେ ନାଲ୍ ସିନ୍ଦୂର ଲଗାଇ ଦେବେ ଏବେ ଏଥିରେ ଦୁଇଟି ଲବଙ୍ଗ ରଖିଦେବେ।ତାପରେ ଏହି ପତ୍ରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମୋଡ଼ି ରକ୍ଷା ସୂତ୍ରରେ ବାନ୍ଧି ଦେବେ। ଆଉ ଭଲ ଭାବରେ ଗୋଡ଼ାଇ ବାନ୍ଧି ଦେବା ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଏକ ଅସ୍ତ ଗଛ ମୂଳରେ ପୋତି ଦେବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କାମ କରି ଘରକୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ପଛକୁ ଘୂରି ଚାହିଁବେନି ଏବଂ ଏହି ବିଧି ଟି କରିବା ସମୟରେ ଯେମିତି ଏହାକୁ କେହି ଦେଖିବେନୀ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧାରୁ କେହି ଡାକିବେନି।ଏହି ବିଧି କରିବା ସମୟରେ ଏଥିପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ସଚେତନ ମଧ୍ୟ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଆଉ ଏହି ବିଧି କରିବାର ୭ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ ହେବ, ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।