ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ ଦୁଖଦଃ ଖବର, ଆଜି ପୁଣି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ଦିଲ ରେ କରୁଥିଲେ ରାଜ…

0

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଖରାପ ସମୟ ଅଛି କାରଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ପୁନର୍ବାର ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଶୁଣାଯାଇଛି। ପୁଣି ଜଣେ ବଲିଉଡ କଳାକାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘୋଟଣା ବିଷୟରେ;

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ’ର ପ୍ରଡୁସର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅନୁପମ ଖେର ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। କୃତଜ୍ଞତାର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଅନୁପମ ଖେର ଏକ ଲମ୍ବା ନୋଟ୍ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେହରାଡୁନ୍ ଏବଂ ମୁସୁରୀରେ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି, ସେ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲରେ ପ୍ରଡୁସର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 22 ରେ ପୁରା ୟୁନିଟ୍ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ସହର ଆଲିଗଡକୁ ଯାଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଏବଂ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଥିଲା।

ଆନୁପମ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ନିକଟରେ ସେ ମୋ ମାଆଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ପାଇଁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲି ଏବଂ ମା’ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ତାଙ୍କୁ ଜଣାଇଲି, ସବୁଠିକ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଫୋନରୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇଲି ଯାହା ମୋତେ ହଲାଇଲା ଏବଂ ମୁଁ ନିରାଶ ହେଲି। ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି, ସେ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି, ‘ଓଁ’ ଶାନ୍ତି।

ଏହା ପରେ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପରେ ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ଦେହାନ୍ତରେ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଅଶୋକ ପଣ୍ଡିତ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ନିସ୍ତବ୍ଧ। ମୋର ମନେ ଅଛି ତୁମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଥରେ କଥା ହେଉଥିଲି, ‘ଓଁ’ ଶାନ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧନ ପୁରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଅନୁପମ ସାର୍, ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​ସଦ୍ଗତି ହେଉ, ସୋନି ରଜଦାନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଓ ନ , ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦ ଖବର।’ ତେବେ ଏଭଳି ଭାବରେ ଅନେକ କଳାକାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହିତ, ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି କାମନା କରିଥିଲେ। ତେଣୁ ଆମର ମଧ୍ୟ ଆମର ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଏତିକି ପ୍ରାଥନା ତାଙ୍କ ଆତ୍ମର ସଦ୍ଗତି ହେଉ। ଶେଷରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗୋଟିଏ କଥା ମନେ ରଖନ୍ତୁ, ଜୀବନ ବହୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଏଭଳି ଭୂଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।