ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଆଁଭଳି ହେଉଛି ଭାଇରାଲ, ୬୦ ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି…

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଅନେକ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥାଉ। କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ରହିଥାଏ ଯାହା ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଉ। ତେବେ ସେହିପରି କିଛି ଏମିତି ମଜାଳିଆ ବା କୌତୁକିଆ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଆମେ ଆସିଥାଉ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ।ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ବି ହେଉଥିବେ। କେବଳ ଆପଣ ନୁହେଁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହିଭଳି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଚିତ୍ତ ବିନୋଦନ କରିବାକୁ ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି। ଏହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଂକୁ ହସିବାକୁ ଟିକିଏ ସୁଯୋଗ ମିଳି ଯାଇ ଥାଏ।

ଆପଣ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ କିପରି ଭାବରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ର ବ୍ୟବହାରକୁ ବହୁଳ ଭାବରେ ହେଉଛି। ଆଉ ଏସବୁକୁ ବ୍ଯବହାର କରି ଲୋକେ ଅନେକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭାକୁ ମଧ୍ଯ ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ନିଜର ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ, ସିଙ୍ଗୀଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ସବୁ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେବେ।ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଏବେ ବହୁତ୍ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ମହିଳା କିଭଳି ଭାବରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଥରେ ଆପଣ ଦେଖନ୍ତୁ।

ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ। ଖୁସି, ମଜା, ଦୁଃଖ ବେଦନା ଏବଂ ଭୟଭୀତ କଲାଭଳି ଖବର ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏଠାରେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। ତେବେ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଅଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଠାରୁ ଟିକେ ଅଲଗା କାରଣ ଏହା ବହୁତ ମଜାଳିଆ ବା କୌତୁକିଆ ହୋଇଥାଏ। ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଥାଏ ଯାହା ଭାରି ଅଜବ ପ୍ରକାରର ହୋଇଥାଏ। ତେବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଆମେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା କୁ ନିଜେ ଦେଖିଥାଉ ଏବଂ ତାହା ସାଧାରଣ ହୋଇ ଥିବାରୁ ଆମେ ତାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରିଥାଉ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଦେଖିବା ଏକ ଏମିତି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବ ନିଶ୍ଚିତ ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ଯ କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତିି ତାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ। କାରଣ ସେ ଏକ ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ ନାଚୁଛନ୍ତି।ତେବେ ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କିପରି ଭାବରେ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ଥରେ ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ।ଏହି ନାଚଟି ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଛି। ତାଳରେ ତାଳରେ ସେ ଏହି ନୃତ୍ୟ ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେ ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ଏବଂ ମନୋରଂଜନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି ସେଥିପାଇଁ ଏହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆନନ୍ଦ ପାଉଛନ୍ତି।