ଗୋଟେ ଝିଅ କେବେ ୟୁଜ୍ ହେବାକୁ ଚାହେଁନା… ସେ ମୋତେ ରାତିରେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ Video

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରେମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଅଛି। ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମରେ ପଡୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକଅପ୍ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ହୁଏ। ଠିକ୍ ସେହିପରି ଭାବରେ, ଆମେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କିତ ଆମ ସମାଜରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ। ତେଣୁ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଦେଖାଗଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ନାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଅତି ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ସହିତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଭରଷା ଆସିଥିଲା ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସବୁ ଦିନ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ବାହାଘର କଥା ଆସିଲା ତାଙ୍କୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏପରି ସବୁ ଦିନ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଦେବେନି ବୋଲି ଏହାପରେ ଯାହାକୁ ସେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ପ୍ରତିଦିନ ଏହିପରି ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ।

ସେହିଭଳି କହିଲା କିନ୍ତୁ ପୁଅ ରାଜି ହୋଇ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ସହିତ ଏପରି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ଏବଂ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ। ଘର ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅପମାନ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଏପରିକି ଘର ସାମନାରେ ଆସି ରାତିରେ ପାଟି କରୁଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିବା କଥା ଯେ ଭାବିଲା ଯେ ଆଜି ଏହି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି ସହିବା ପାଇଁ ପଡିବ। ସେ ଭାବି ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯିବାକୁ ଛାଡିଦେଲେ।

ଏହାପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ବିଚ ରାସ୍ତାରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଝିଅଟି ଅତି ସହିବାର ସୀମା ପାରିଗଲା। ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଏବଂ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ମଧ୍ୟ ଦେଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ। ଏଭଳି ଘଟଣା ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି ତେଣୁ ଆମର ସମସ୍ତ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ ଏଭଳି କିଛି ସମସ୍ୟା ହୁଏତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଘଟିପାରେ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment