Jyotisha Shastra – ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ତୁଳା, କନ୍ୟା, କର୍କଟ, ମେଷ, ମିଥୁନ ଓ ମକର ରାଶି ଅଟେ, ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପାରୁ କ’ଣ ସବୁ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି… ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ

ଆମ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସବୁ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ମାନଙ୍କ କଥା ଭଲ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି ଆଉ ସେହି ସବୁ ପ୍ରଭାବ କିପରି ଆମ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ତାହା ବି କୁହାଯାଇଛି ।ତେବେ ସବୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଶନି ଗ୍ରହ ବା ତାଙ୍କୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ବୋଲି କହିଥାଉ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉଚିତ ନ୍ୟାୟ କରି ଥାଆନ୍ତି ।ତେବେ ବେଳେବେଳେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ କିଛି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ବଦଳିଯାଏ ।ତେବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ନିଜ ନିଜ ରାଶି ନେଇ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବାରେ ଖୁବ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ ।

ତେବେ ଆମେ ଆଜି କହିବୁ 6ଟି ରାଶି କଥା ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶନି ଦେବଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଛି ଓ ସେହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ସେହି 6ଟି ରାଶି କଣ କଣ ।

1.ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲି ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଏବେ ଦୂର ହେଇଯିବ ।ସବୁ ଜାଗାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଆଉ ପରିବାର ଭିତରେ ଖୁସିର ଲହର ଲାଗି ରହିବ ।

2.କର୍କଟ ରାଶି:-
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ସବୁବେଳେ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ଓ ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବା ସହ ସବୁ ସ୍ଥାନରୁ ଆଦର ସମ୍ମାନ ମିଳିବ ।ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ସବୁବେଳେ ଲାଗି ରହିବ ।

3.କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଖବର ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କ ର ସବୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଏବେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।ଆଉ ଆପଣ ଇଛା ମୁତାବକ ଚାକିରୀ ପାଇବେ ।ଯୋଉ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପାଦ ଦେବେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ।

4.ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ବା ବ୍ୟାପାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ।ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲୋଡିବେ ।ଆଉ ଶନିଦେବ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ରହିବ ।

5.ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବି ଖୁସି ଖବର ରହିଛି ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ।ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ,ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ,ଅର୍ଥର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ।

6.ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକୟୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଖୁବ ଶୁଭ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ, ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଲୋକମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଜୀବନରେ କୋଉ ବି ଦିଗରୁ ଧନ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Comment