Vashikaran odia – ଝିଅ ପଟେଇବା ବଶୀକରଣ ମନ୍ତ୍ର, ଝିଅ ର ନାମକୁ ୭ ଥର ଏହି ମନ୍ତ୍ର କହି ଲବଆଙ୍ଗରେ ଫୁଙ୍କି ଦିଅନ୍ତୁ ଝିଅ ଆପେ ଆପେ ପଟିଯିବ…

0

ଅନେକ ଜଣ ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି ସେମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଝିଅ ବା ବିବାହିତା ମହିଳା ଙ୍କୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ବା ନିଜ ବଶରେ କରିବା ପାଇଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଅନେକାଂଶରେ ସମ୍ଭବ ପର ହୋଇନଥାଏ। ପରନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଯୁବକ ମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି।ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହିଥାନ୍ତି। ଏହାରି ଭିତରେ ଅନେକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ରହିଥାଏ ଯେ ଯାହା ସାଧାରଣରେ ଆମକୁ ଭାବିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ ଯେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ଧୋକା କିଭଳି ହୋଇଥାଏ।ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ନ ପାଇବା ଦ୍ବାରା ମନ ଭିତରେ ଏକ ଆନ୍ଦୋଳନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ।

ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକେ ପ୍ରେମର ଉଚିତ୍ ପରିଭାଷା କୁ ବୁଝିବାରେ ସମର୍ଥ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ତଥାପି ପ୍ରେମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଲୋକେ କିଛି ବି କରିଥାନ୍ତି। କାରଣ ଜାତି, ଧର୍ମ , ବର୍ଣ୍ଣ ସର୍ବ ନିର୍ବିଶେଷରେ ପ୍ରେମ ହିଁ ଏକ ଅଟେ। ତେବେ ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁ ଚନ୍ତି ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ଏହି ଲେଖା।

ଏହି ଲେଖାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଆପଣ କିପରି ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇବୁ ଯେ କିଭଳି ଭାବରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ବା ପୁଅକୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରାଇବେ।

ତେବେ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ନିଜ ବଶରେ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ଏହି ଉପାୟ କୁ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ହେଉଛି ବଶୀ କରଣ ଉପାୟ। ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ପଟାଇ ପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉପାୟ ବିଷୟରେ। ଏହାକୁ ଆପଣ କିପରି କରିବେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ।ଏହା ଏକ ମହା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବସୀ କରଣ ବିଧି ଅଟେ। ଏହି ବିଧି କୁ ଅବଲମ୍ବନ କରି ଅନେକ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇଛନ୍ତି।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ଏହାକୁ କରିବେ। ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ରାତି ୧୦ରୁ ୧୨ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଉତ୍ତର ଦିଗକୁ ମୁହଁକରି ସଫା ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ବସିବେ।

ଏହାପରେ ଆପଣ ଦୁଇଟି ଲବଙ୍ଗକୁ ନେଇ ପରସ୍ପରକୁ ଛୁଆଇଁବେ ଏବଂ ଯେଉଁ ଝିଅକୁ ପଟେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାକୁ ସ୍ମରଣ କରିବେ।ଆଉ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ “ତ୍ରିଂ ତ୍ରିଂ ତ୍ରିଂ ବଶଂ ନମଃ” ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ୫୧ ଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରିବେ।ତାପରେ ଆପଣ ସେହି ଝିଅ ନାମକୁ ୭ ଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରି ସାରିବା ପରେ ଏହି ଲବଙ୍ଗକୁ ଫୁଙ୍କି ଦେବେ।ଆଉ ଏହି ଲାନଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଗୁଣ୍ଡକରି ୭ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଉକ୍ତ ଝିଅ ବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେବେ।ତାପରେ ଝିଅଟି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେବ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।