ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କରି ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗରେ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲା ଦିଅର… ଆଉ ତା’ ପରେ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅନେକ ଘଟଣା ସବୁ ନକରକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହା ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଚମକାଇ ଦେଇଥାଏ। ଆଉ ଏବେ ଏକ ଘଟଣା ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଯୁବକ ଭାଉଜ ସହିତ ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏଠାରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କର ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ଅନେକ ଘଟଣା ସବୁ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ଅନେକ ଘଟଣା ନଜରକୁ ଆସିଛି।

ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନେକ ଘଟଣା ସବୁ ସମାଜ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ଆଉ ପ୍ରେମିକ ମାନେ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିବା ପରେ ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି ହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେମାନେ ପ୍ରତାରଣା ର ଶିକାର ହୋଇ ଜୀବନ ହାରି ଥାଆନ୍ତି। ବେଳେ ବେଳେ ପ୍ରେମରେ ଯୁବତୀ ମାନେ ଧୋକା ଖାଇ ଥାନ୍ତି ତାହା ପରେ ସେମାନେ ଆଗକୁ ଆସି ଥାଆନ୍ତି। ଆଉ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ପ୍ରେମିକା ମାନେ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ରେ ଶିକାରହେବା ପରେ ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିବେ।

ଏହିଠାରେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନେକ ଘଟଣା ନଜରକୁ ଆସିଥାଏ। ଏହିପରି ଏବେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଦିଅର ନାଁ ରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଆଉ ଏମିତି କିଛି ତାଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଆଉ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଦିଅର ଜଣଙ୍କ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ କଥା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଯାହା ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୂ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋର ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି। ଦିଅର ଜଣଙ୍କ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରେମ କରି ବସିଥିଲେ।

ଆଉ ତାହା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କଥା ହେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ ଯାହା ଏବେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟ ରେ ଏବେ ଘଟଣା ଟିରେ ଭାଉଜ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ଯାହା ଏଠାରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଉ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣା କୁ ଜାଣିବା ପରେ ସେମାନେ ସଂଗେ ସଂଗେ ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ। ଆଉ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦିଅର ଜଣଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା କୁ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଜାଣିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ହୋଇଛି ଯାହା ଏଠାରେ ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment