ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ମଝି ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଗଡାପଡା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ…

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସମାଜରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅପରାଧ ଘଟୁଛି, ତେବେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ମାନବୀୟ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ନାହିଁ। ମନ ଇଚ୍ଛା କାମ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି, କାହାକୁ ବି ସନମାନ କରୁନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଅପରାଧକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ପୋଲିସଙ୍କୁ ନିର୍ଯୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ବେଳେ ବେଳେ ସେମାନେ ନିଜର କର୍ତବ୍ୟକୁ ଅବହେଳା କରୁଛନ୍ତି, ତୋ ଆଉ କେତେବେଳେ ଜନତା ପୋଲିସକୁ ମାନୁ ନାହାନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟଣାଟି ହେଉଛି, ଜଣେ ପୋଲିସ ଉପରେ ମହିଳା ହାତ ଉଠାଇଛନ୍ତି, ଏପଟେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୂରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ;

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଜୁନ୍ 7 ତାରିଖରେ ଭୋଗନିପୁର କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ଦୁର୍ଗଦାସପୁର ଗ୍ରାମରେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ଘରେ ଡକାୟତି ହୋଇଥିଲା। ସେ ସୁରଜିତ ସିଂ ଏବଂ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଗାଁକୁ ଯିବା ବାଟରେ ଜୁଆ ଖେଳ ଦେଖି ଜିପକୁ ଅଟକାଇ ଜୁଆ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଗାଁର ଶିବମ ଯାଦବଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଜିପ୍ ରେ ବସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ଆସି ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଶିବମଙ୍କ ମା ଅନୀତାଙ୍କୁ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଶିବମ୍ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତାଙ୍କ ପରିବାରରୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ଦାନ ନକରିବାରୁ ଶିବମ୍ ଧରାପଡିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପ୍ରିଲ 26 ରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ତାଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଶିବ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପରେ ସେ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ହେବାର ଧମକ ଦେବା ପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଡକାୟତିର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଥିବାବେଳେ ଶିବମ୍ ଜୁଆରେ ଧରାପଡିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମାତା ଅନୀତା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଆରତୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ଶିବମଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ତାଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମ ଧରି ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।