ମୋ ବାପାଙ୍କ ଶବ ନିକଟରେ ବସି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତା ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲା.. କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ତେବେ ଏହା ପିଲା ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଏପରିକି ପିଲାର ମାଆ ବାପା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଛାଡ଼ି ପଳେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଜଣେ ୧ ପିଲାର ମାଆ ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ ଯୁବକ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତା ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହିତ କହିଥିଲେ। ଏ ବିଷୟରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ଆସିଛି। ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ନିଜ ମାମୁଁଙ୍କୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଏବଂ 1 ମାସ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଘରୁ ଆଣିଲେ। କିନ୍ତୁ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିନଥିଲେ। ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରାଜିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ଘରକୁ ଗଲେ। ବାପାଙ୍କ ଘର ଏବଂ ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇଗଲା। ଚାଲି ଯିବା ପରେ ହଠାତ୍ ଘରୁ ଏକ କଲ ଆସିଲା ଯେ ତୁମର ପତ୍ନୀ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା କଥା ଶୁଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଏହା ପରେ ସେ ପୁଅକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ନିଜର ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଗଲେ। ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଥିଲେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ତାହା କରିଥିଲେ। ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ମାଆ ସର୍ବଦା ଚାଟ୍ କରୁଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁ ନଥିଲେ ଏବଂ ଦିନେ ସେ ଚାଲିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ଅଜାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଦେଖିଥିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଏଭଳି ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଯାହାବି ହେଉ ସୋଆସିଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏଭଳି ଖବର ଖୁବ ଜୋର ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Comment