ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଭାଉଜ ସହ ଚାଲିଛି ତେରେ ନେରେ, ଏ ନେଇ କଣ କହୁଛନ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ସମାଜରେ କିଛି ନା କିଛି ଅଘଟଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମାନବିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ କମି ଯାଉଛି, ଫଳରେ ସମାଜରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଅପରାଧ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। କେଉଁଠି ଚୋରି , ଡକାୟତି, ହତ୍ୟା , ବଳାତ୍କାର ଭଳି ସଙ୍ଗିନ ଅପରାଧ ବଢି ବଢି ଚାଲିଛି। ଏସବୁ ବ୍ୟତିରେକ ବତ୍ତମାନ ପାରିବାରିକ କଳହ ବିରାଟ ଏକ ବିରାଟ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତେବେ ଏସବୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯେଉଁ ମାନେ ଆପରାଧି ସେମାନଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟରେ ଟିକିଏ ହେଲେବି ଡର କିମ୍ବା ଭୟ ନାହିଁ।

ପ୍ରତିଦିନ ଏଭଳି ଘଟଣା ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ କେହି ଅନୁମତି ଦେଉ ନାହାଁନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ମିଶି ଘର କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଛନ୍ତି। ସେ ରାତିରେ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଶୋଇଛନ୍ତି ସେହିଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଭଳି ଭାବରେ ସେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ନାଁ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା କଣ ରହିଛି।

ପୁରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ମହିଳା ଜଣକ ଏହିପରି କିଛି କହିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ବିବାହକୁ ସେ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେ ଯାଇ ନଥିଲେ।
ସେ ଘରେ ରହିଥିଲେ ଦୁଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶାଶୁମାନେ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ନାହିଁ। ସେ ରାତିରେ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଧରି ବାହାରେ ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ପୋଲିସ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲେ ଏବଂ ଏପରି କିଛି କହିଥିଲେ ଯାହା ତୁମେ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତାହା କର, କିନ୍ତୁ ଆମେ କବାଟ ଖୋଲିବୁ ନାହିଁ।

ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉନାହିଁ। କିମ୍ବା ପିଲା ଦୁଇଟିର କୌଣସି ଯତ୍ନ ନେଉ ନାହାନ୍ତି। ଅନେକ ସମୟରେ ମଦ ପିଇ ମଧ୍ୟ ମାଡ଼ ମାରନ୍ତି। ହେଲେ ସେ କିଛି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ କେହି କିଛି କରୁନାହାଁନ୍ତି। ଓଲଟା ଶ୍ୱଶୁର ଶାଶୂ ମଧ୍ୟ ମାଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପୋଲିସ ରେ ନ୍ୟାୟ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଆମର ଅନୁରୋଧ ତାଙ୍କର କଥାକୁ ପୋଲିସ ତର୍ଜମା କରି ନ୍ୟାୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment