ନକଲି ଚୁଟି ତଳେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ପ୍ରତିଦିନ ସମାଜରେ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ଚୋରି , ରେପ, ମର୍ଡର, ଇତ୍ୟାଦି ଘଟଣା ଏକ ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି। ତେବେ ଏହିସବୁ ଘଟଣା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଚୋରି ଏବଂ ଡ଼କାୟତି ଭଳି ସମାଜରେ ବଢି ବଢି ଚାଲିଛି। ଯାହା ଆଗରୁ ଚୋରି ହେଉଥିଲା, ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହର ରେ ଲୁଟ ହେଉଛି, ଘରେ ବ୍ୟାଙ୍କ, ବାଟରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଇତ୍ୟାଦି ଏଭଳି ଘଟଣା ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ।ବେଳେ ବେଳେ ଏଭଳି କିଛି ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଚୋରି ହେଉଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା ଯାହା ଦେଖିଲା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି, ଯାହାକି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଚନ୍ଦା ମୁଣ୍ଡରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା ନେଉଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଷୟରେ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ 30 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କେଶ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ନକଲି କେଶ ଲଗାଇ କେଶ ତଳେ ସୁନା ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପରେ ନକଲି କେଶ ଛୋଟ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସେ ଦୁବାଇରୁ ଭାରତ ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତ ଆସିବା ପରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କିଛି ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହିଭଳି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ 30 ଲକ୍ଷ ମୂଲ୍ୟର ସୁନା ପାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସେ ପାଇଲେ ସମାନ ସମୟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଆଜିକାଲି କେତେ ଚତୁରତାର ସହ ଚୋରି ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଯେପରି ଲୋକମାନେ କରିପାରିବେ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ପୋଲିସ ଠାରୁ ଯିଏ ଚୋର ସେ ଦୁଇ ଗୁଣା ଚାଲାକ ଅଟନ୍ତି। ତେଣୁ ଆଜିକାଲିର ଆଧୁନିକ ଦୁନିଆରେ ସବୁବେଳେ ହାତେ ମାପି ଚାଖଣ୍ଡେ ଚାଲନ୍ତୁ। କାରଣ ଆଜି କାଲି ଚୋର ମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଭିନବ ଉପାୟ ଆପଣାନ୍ତୁ। ଏଭଳି ଅନେକ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଚୋରି କରୁଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ନିଜର ଚନ୍ଦା ମୁଣ୍ଡ ରେ ନକଲି ବାଳ ଲଗାଇ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି। ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment