ନିଜ ରିମୋଟ ଖୋଜୁଖୋଜୁ ରାଉଲକେଲାରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି ପିକେ ,ରିମୋଟ ପାଇଲେ ଯିବ ତା ଗ୍ରହକୁ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

0

ଆଜିର ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଦୁନିଆରେ ଲୋକ ମାନେ ଯେତେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଲେ ବି ମନ ରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲି ନଥାନ୍ତି। ନିଜର କର୍ମ ବହୁଳ ଦୁନିଆରେ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରି ସେମାନେ ଫିଲ୍ମ ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖନ୍ତି। ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଥାଏ। ଏସବୁ କହିବାର ଆମର ଉଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ସମସ୍ତେ PK ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ। ପି.କେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆମୀର ଖାନ ଯେଉଁଭଳି ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେଇଛି। ଲୋକମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ କାହାଣୀକୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସିନେମା ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଉପଭୋଗ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ଏହି ସିନେମାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ପି.କେ ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ଜିନ୍ଦା ବଜାରରେ ବୁଲୁଛି। ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମେ ମିଛ କହୁନାହୁଁ। ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ PK ବୁଲୁଛି। ଆମକୁ ଜଣେ PK ରାହୁଲ କେଲାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ରିମୋଟ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇବେ, ସେତେବେଳେ ଯାଇ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ସେହିଭଳି ସେ ପି.କେ ଗୁପଚୁପ ମଧ୍ୟ ଖାଉଛନ୍ତି ଆସି ସେଠାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ସେଲଫି ନେଉଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି, ସେ ଲୋକମାନ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ କେବେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ ? ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ସେ ଡ୍ରାମା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ପିଜି ପାଠ ମଧ୍ୟ ପଢୁଛନ୍ତି। ନାଟକରେ , ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ସମାନ ଉପାଦାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଠିକ୍ ସେହିପରି ଭାବରେ, ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି ଯେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବାଳକ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ପୁରା ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଲାଗିଛି।

ଆମୀର ଖାନ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ pk ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ବି ଲୋକ ମାନେ ସେହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ pk ଫିଲ୍ମ ବହୁତ ପଇସା କମେଇଛି। ହେଲେ ଏଭଳି ଫିଲ୍ମ ବହୁତ କମ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ଯାହା ଆମେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିଥାଉ। ଯାହାବି ହେଉ ଏହି ଡୁପ୍ଲିକେଟ pk ପୁରା ଅସଲି pk ଭଳିଆ ଲାଗୁଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ ଜୋର ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାବି ହେଉ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।