ଦେଖନ୍ତୁ Exclusive Video : ପୁଣି ଆଜି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସୌମ୍ୟ-ସୋନାଲିଙ୍କ ଶେଷ ଭିଡ଼ିଓ….

ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପାଇବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ପୂର୍ଵ ଭଳି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପ୍ରକୃତ ଭଲ ପାଇବା କେଉଁ ଆଡେ ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁନାହିଁ। ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଛଳନା, ପ୍ରତାରଣା ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ଉଭୟ ପୁଅ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରକୃତ ଭଲ ପାଇବା ନ କରି ଜଣକ ସହିତ ଭଲ ପାଇ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଧରୁଛନ୍ତି। ଯିଏ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଉଛି ସିଏ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛି।

ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ କିମ୍ବା ଝିଅ ଭଲ ପାଇବାରେ ବିଶ୍ୱାସ ନ ହେଉଛି। ତାହାକୁ ସହି ନପାରି ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣା ଘଟାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। କିଛି ମାସ ପୂର୍ବ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ସୌମ୍ୟ ମରିଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଶେଷ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଶେଷ ଭିଡ଼ିଓ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣି ଥିବେ ଯେ ଓଡ଼ିଶାର ସୌମ୍ୟ ଏବଂ ସୋନାଲିଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ ଶୁଣିଥିବେ, ଯାହାକି ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସୋନାଲି ନନ୍ଦ ଜଣେ ଗାୟକ, ସେ ସୌମ୍ୟ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ସୌମ୍ୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସୋନାଲିକା ପ୍ରେମ ଧୀରେ ଧୀରେ ହ୍ରାସ ହେବା ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସମୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ସୋନାଲି ମଧ୍ୟ ସୌନ୍ୟଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁ ଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଭଲ କଥା କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ସୋନାଲି ବହୁତ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋମି କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିଥିଲା।

ସୌମ୍ୟ ନିଜେ ସୋନାଲି ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସୋନାଲି ସୋନାଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି। ଯିଏ ଅନ୍ୟ ସହିତ କରୁଛନ୍ତି ସୋନାଲି ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ସେ ସୋନାଲିଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କଣ କରିପାରିବି ତୁମେ ଭୁଲିଯାଅ, ମୋ ଝିଅ ଏପରି ଯେ ସେ ଏହିପରି କିଛି କହୁଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ। ତାଙ୍କର ଶେଷ ଭିଡ଼ିଓ ଏକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment