Exclusive : ରାହୁଲ ବାପା ତୁ ଟିକେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧର ..ଖୁବଶୀଘ୍ର ତୁ ବାହାରି ଆସିବୁ ..ପୁଅର ଅପେକ୍ଷାରେ ଭୋ ଭୋ ହେଇ କାନ୍ଦୁଛି ମା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଭିଡ଼ିଓ ଅନେକ ସମୟରେ ନଜରକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି।ଆଉ ମଣିଷ ର ପରିସ୍ଥିତି କେତେବେଳେ ଭଲ ଓ ଖରାପ ରହିବ ତାହା କେହି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଉଛି ଯେ ରାହୁଲ ବାଳକଟି ଏକ ବୋରହୋଲ ଭିତରେ ଫସି ରହିଛି, ଯାହା ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିଥିବେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ଏଠାରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ବାଳକ ଗି ଏକ ସଙ୍କଟ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ବେଳେ ଦେଶ ସାରା ଲୋକ ତାଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ କାମନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ବାଳକ ଟି ଏକ ଵୋରୱେଲ ଭିତରେ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋର ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା। ଆଉ ସେହି ବାଳକ ଟି କୁ ନେଇ ଏବେ ସାରା ଦେଶ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ। ଆଉ ପିଲାଟି ଏବେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ରେ ରହିଛି ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।

ଆଉ ସେହି ଶିଶୁ ଟି କିଛି ଦିନ ତଳେ ଫସି ଯାଇଥିଲା ସେହି ଗଭୀର ଵୋର ୱେଲ ଭିତରେ ଯାହା ଅତି ଦୁଃଖଦ ମୁହୂର୍ତ୍ତ। ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସରକାର ଏବଂ ସୈନ୍ୟ ବାହିନୀ, NDRF, SDRF ଆପଣ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ବାଳକ ରାହୁଲ ଟି ପ୍ରାୟ ୮୦ ଫୁଟ ଗଭୀର ଏକ ବୋରହୋଲରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଆଉ ଏବେ ସେହି ପିଲାଟି ର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଗଲେଣି ଯାହା ଏବେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଉ ସେମାନେ ଶିଶୁ ପାଖରୁ ମାତ୍ର ୬ ଫୁଟ ଦୂର ରେ ରହିଛନ୍ତି ଯାହା ଏଠାରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଉ ଏଠାରେ ଏକ ବଡ଼ ଟାର୍ନେଲ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ଅନେକ ପଥର ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହାକୁ ଫଟେଇ ଯିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇ ପଡିଛି।

ଆଉ ସେହି ପିଲାଟି ପାଖରେ ଵୋଧ ହୁଏ ସାପ ଆସି ପାରେ କାରଣ ସେ ମାଟି ର ବହୁତ ଗଭୀର ଭିତରେ ରହିଛି। ମତାମତ ପାଇଁ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ତୁରନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ।ଆଉ ସେହି ପିଲାଟି ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ବିଷାକ୍ତ ଜନ୍ତୁ ଓ ସାପ ପାଇଁ ବହୁତ ଭୟାବହ ରେ ମଧ୍ୟ ରହିବା ସହିତ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ର ସମ୍ମୁଖୀନ କରୁଥିବା। ସେମାନେ ମାତ୍ର ଅଳ୍ପ ଫୁଟରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ଏହା ଜଣାଇ ଖୁସି ହେବେ। ସେମାନଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଯାଏ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment