EXCLUSIVE : ରାହୁଲ ଙ୍କୁ ଖୋଜିବ VLC ଭିକ୍ଟିମ ଲୋକେସନ କ୍ୟାମେରା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁଲ ବାଳକ ଏକ ବୋରୱେଲରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିଥିବେ। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏଠାରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି। ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବାଳକ ବୋରୱେଲରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ସାରା ଦେଶରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଡାକୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି। ବାଳକଟି ଏକ ବୋରୱେଲରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ପିଲାଟି ବୟସ ଛୋଟ ସମୟ ସହିତ ସେ ଏହାକୁ ସେ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି।

ଆଉ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ପିଲାଟି ସେହି ଗଭୀର ବୋରୱେଲରେ ଅଟକି ଗଲା। ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାକାର ସରକାର ଏବଂ NDRF, SDRF ଆପଣ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ନାମକ ଜଣେ ବାଳକ ପ୍ରାୟ 40 ଫୁଟ ଗଭୀର ଏକ ବୋରହୋଲରେ ପଡ଼ିଗଲା “ସେ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଏଠାରେ ଥିବା ପିଲାଠାରୁ ମାତ୍ର କିଛି ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ବିରାଟ ଟନେଲ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛି ଏବଂ ସେଠାରେ ଅନେକ ପଥର ଅଛି ଯାହା ଭାଙ୍ଗିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି।

ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ପରେ ବାଳକ ତାଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କରିବାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରୟାସରୁ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ମତାମତ ପାଇଁ ଉଦ୍ଧାରକାରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ। ସେମାନେ ଅଳ୍ପ କିଛି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ଏହା ଜଣାଇ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରିଗଲା। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ vlc କ୍ୟାମେରା ଅଣାଯାଇଛି। ଏହା ସହାଯ୍ୟ ରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗତିବିଧିକୁ ଲକ୍ଷ କରାଯାଇପାରିବ।

ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏପଟେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ମାତ୍ରେ ସଂଗେ ସଂଗେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବ। ଅସାଯାଉଛି ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା। ଏଭଳି ଖବର ଯେ କେବଳ ଛତିଶଗଡ଼ ରେ ସୀମିତ ହୋଇ ରହିନାହିଁ। ବରଂ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଛି। ଯାହାବି ହେଉ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଏତିକି ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି। ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଉଦ୍ଧାର ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରୁ ଆମେ ଏତିକି ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment