ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ଥାଇ, ସ୍ତ୍ରୀ ପର ପୁରୁଷ ସହ ଜଙ୍ଗଲରେ ଆଉ ତା ପରେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ Vide

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଏପରି ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଗଡୁଥିବା ଦେଖି ଲୋକ ପାଣି ଦେଉଥିଲେ। ସେ ପାଣି ପିଉଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ଯିଏକି ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ। ସେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କୁ ନିଜ ଗାଁ ପରିବାର ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ। ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପଚାରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ।

ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ଯୁବକର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ କଟକ ନେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଉଭୟ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଥିଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା କଣ ପାଇଁ ଏପରି କଲେ। ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର କାରଣ ହେଉଛି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଛୋଟ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ରହିବା ସ୍ୱତେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନ୍ୟ ପୁଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପ୍ରେମରେ ସବୁକିଛି ଛାଡିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ବିଷ ପିଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଏବଂ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ତାଙ୍କ ଗାଁ ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏତେ ଗଭୀର ଥିଲା ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ ବିଷ ଖାଇଲେ। ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ, ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଓଡିଶାରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ, ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ ଏଭଳି ଘଟଣାରେ କିଏ ଲାଭ କଣ ମିଳୁଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଲୋକ ମାନେ ତଥାପି ସୁଧୁରୁ ନାହାନ୍ତି। ଏହା ଯେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ନିଜର କ୍ଷତି ହେଉଛି ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ଘଟୁଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହାକି ଏହି ପ୍ରକାର ଅବସ୍ଥା ଶେଷରେ ଘଟିବ।

 

Leave a Comment