ଶେଷରେ ହେଲା ମହା ଖୁଲାସା ! ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ପଶିଥିଲା ଘର ଭିତରକୁ ପିଶାଚ ଶିବ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ, ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଣିଷ ପଣିଆ ଗୁଣ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁନାହିଁ। ଚୋରି, ହତ୍ୟା, ଡକାୟତି, ହତ୍ୟା, ବଳାତ୍କାର ଭଳି ଘଟଣା ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ବଢ଼ିଗଲାଣି, ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ପ୍ରାୟତଃ ଅଧିକାଂଶ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କଳହ ଲାଗି ଅନେକ ପ୍ରକାର ବଡ଼ ବଡ଼ ଅପରାଧ ଘଟି ଯାଉଛି। କେଉଁଠି ବାପା ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଲାଗି ବାପ ପୁଅକୁ ମାରି ଦେଉଛି ତୋ ଆଉ କେଉଁଠି ମାଆ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଲାଗି ମାଆ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଉଛି। ତେବେ ଏଭଳି ଭାବରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଆମ ସମାଜରେ ଘଟିଥାଏ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ହୃଦୟ ବିଧାରକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଗୋଟିଏ ପରିବାର ରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଥିବା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ତେବେ ହତ୍ୟା ସମୟରେ ସେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ କଟକ ଠାରେ ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେପରିକି ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ପରିବାରରେ 5 ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଜେଲ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହିପରି କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶିବପ୍ରସାଦ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଖବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ 4 ଦିନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ହେଉଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

4 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ବଜାରରୁ ଛୁରୀ ଆଣିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସେ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କାହାକୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ ଏବଂ ହତ୍ୟା କଲାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ନଥିଲେ। ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଆସିବା ପରେ ସେ ରାସ୍ତାରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ। ତେବେ ଏସବୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କହିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଜେଲ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଯାହାକି ସମଗ୍ର ଓଡ଼ିଶା ରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment